•     
              Záujmové útvary v školskom roku 2020/2021        stránka sa aktualizuje
          Záujmové útvary budú až od októbra.
                      

           

          1 .       Atalovičová        Šikovníček 3.A
          2 .       Atalovičová        Veselá abeceda 3.A
          3 .       Bednárová         Loptové hry
          4 .       Brezinská           Šikulkovia
          5 .       Brezinská           Rozumkovia
          6 .       Haššanová         Matematika 5
          7 .       Haššanová         Monitor 9
          8 .       Holendová         Športové zručnosti a hravé nápady
          9 .       Hunová              Počítačový krúžok  1.A
          10 .     Hunová              Počítačový krúžok  5.A
          11 .     Ivanovská          Výtvarný krúžok (od 3. ročníka)
          12 .     Ivanovská          Šikovníci 2. ročník
          13 .     Jarábek             Hudobný krúžok 2A
          14 .     Kuželík              Hra na počítači
          15 .     Kvasňovská       Bedminton
          16 .     Kvasňovská       Atletika 8,9
          17 .     Macová             Krúžok tvorivosti
          18 .     Macová             Tvorivá slovenčina
          19 .     Mareková          Šikovní prváci
          20 .     Pelikánová        Základy práce s počítačom 1.B
          21 .     Pelikánová        Rozvoj počítačových zručností 6.A,B
          22 .     Pelikánová        Multimediálny krúžok 7.A,B
          23 .     Tuková              Príprava na monitor 9A
          24 .     Tuková              Učíme sa slovenský  jazyk 8.roč.
          25 .     Valláš                FLORBAL
          26 .     Valláš                POSILŇOVANIE
          27 .     Zulová               Rozvíjanie grafomotoriky
          28 .     Zulová               Tvorivé aktivity pre nulťákov
          29 .     Podolanová        Angličtina a ja
          30 .     Riecky                Volejbal

          31.     Riecky                  Volejbal - začiatočníci

          32.      Riecky                 Volejbal - pokročilí

    • Kontakty

      • Základná škola
      • zsodborarska@zs4nmnv.sk
      • Riaditeľ školy- 032/2853720 Ústredňa - 032/2853721 Finančná učtáreň – p. Pažitná - 032/2853722 Školská jedáleň - p. Pišoftová - 032/2853723 jedalen@zs4nmnv.sk Materská škôlka- 032/2853724 Asistentky - Jantošovičová, Kováčová, Mikulčíková, Palová, Sapáčková- 032/2853725 Kabinet TV - 032/2853726 Kabinet SJL – p. Macová, p. Podolanová, p. Martáková - 032/2853727 Kabinet I. stupeň (prízemie)– p. Atalovičová, p. Brezinská- 032/2853728 Kabinet I. stupeň (poschodie)– p. Hunová,p.Šinská, p. Luptáková, p. Pelikánová - 032/2853729 ZRŠ Mgr. Opetová- 032/2853730 Kuchyňka - 032/2853731 Kabinet BIO – p. Hrabinová - 032/2853732 Kabinet TV – p. Riecky - 032/2853733 Kabinet – p. Reháková, p. Danková, p. Haššánová - 032/2853734 Kabinet DEJ – p. Jarábek, p. Kuželík, p. Valláš, - 032/2853735 Výchovný poradca ,kabinet HUV – p. Tuková - 032/2853736 Kabinet FYZ – p. Bednárová - 032/2853737 Dielňa – p. Bednárová - 032/2853738 Jazyková učebňa - p. Danková - 032/2853739
      • Odborárska 1374 91501 Nové Mesto nad Váhom Slovakia
    • Prihlásenie